Hakkımızda

KÜKRER Uluslararası Nakliyat Tur. Gıda San. ve Tic. A.Ş, 2012 yılında KÜKRE Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş. (KEMAL KÜKRER)’nin sahipleri olan Sabri GÜLEL ve Serkan GÜLEL tarafından uluslararası soğuk taşımacılık yapmak amacı ile Antalya’da kurulmuş, 2018 yılında aktif ticari faaliyetlerine başlamıştır.

2017 yılında Kemal Kükrer’in Japon gıda şirketi Ajinomoto’ya satılmasında sonra GÜLEL ailesinin amiral gemisi olan şirket, İstanbul Kağıthane merkez adresinde, sektörel bazlı gelir getiren gayri menkul yatırım, inşaat ve GÜLEL ailesinin varlık yönetimi faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Genç ve özgün bir şirket olan KÜKRER A.Ş. iş geliştirme, verim arttırma, yenilikçi yaklaşım gibi unsurları içeren ‘’yapılmamışı veya yapılmışın en iyisini’’ felsefesini benimsemiş ve faaliyet alanlarının hepsinde bunu düstur edinmiştir. KÜKRER A.Ş. bu düsturdaki nadir şirketlerden biri olarak faaliyetlerine 2018 yılında başlamış ve ileride bu farklılıklarını iştirak ettiği tüm sektörlerde ziyadesi ile hissettirecektir.

İş alanlarında en iyi rakiplerinden pozitif anlamda farklılıklarını hissettirerek ‘’hiçbir işin bulunduğu yer kaderi değildir’’ diyerek, uluslararası kurum kimliği kazanmak, bunu büyüterek uygulamak ve verim arttırmak tüm çalışanlarımızın öncelikli düşüncesi ve gerçeğidir.

KÜKRER A.Ş. faaliyetlerinden kar etme hedefi kadar, markalarına, çalışanlarına ve tüm paydaşlarına değer katmayı eş hedef güder. Regülasyonları, bağımsız iç ve dış denetimi ile ulusal ve ulusararası kurumlar karşısında yeterli güç ve duruşa sahiptir.

KÜKRER A.Ş. hızlı ve kontrollü bir şekilde büyümeye elverişi ortaklık, sermaye ve 40 yılı aşan yüksek güvenli bilgi birikimine sahiptir.

Gelir getirici gayrimenkul yatırımlarını halen depolama/lojistik ve eğitim alanında devam eden KÜKRER A.Ş.
30.000 m2 ve 3.500 öğrenci kapasiteli kampüslerde İTÜ Doğa Koleji gibi eğitim kurumlarına hizmet verirken, 65.000 m2 alanda da Arçelik gibi lider markalara depolama/lojistik hizmeti sunmaktadır.

Konut inşaatında 3 etap ve 700 konut/işyerinden oluşan ESVADİ ‘’İyi Ev İyi Hayat’’ projesinin temeli Mart 2021 tarihinde atılmıştır. 
GÜLEL Ailesine ait diğer şirketlerinde, KARAS Otelcilik Turizm A.Ş (TURİZM sektöründe), BAH Eğitim Turizm Gıda San. Tic. A.Ş (GIDA sektöründe) ve GÜLEL Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Turizm Tic. San. Ltd. Şti. (ENERJİ sektöründe ) menkul yatırımlarını yöneten KÜKRER A.Ş. farklı iş alanlarındaki fırsatları da değerlendirmektedir.

SAYGILARIMIZLA,